Bibliotheek Lopik vanaf 29 september weer open
Deuren weer open vanaf maandag 29 september
De Bibliotheek Lopik opent op maandag 29 september weer haar deuren. Niet zoals verwacht in een gloednieuwe inrichting, omdat de levering van het maatwerkmeubilair extra vertraging heeft opgelopen. Maar het is gelukkig wel weer mogelijk om tussen de boeken te struinen en boeken weer in te leveren.
Ook het IDO-spreekuur vindt weer plaats in de Bibliotheek: elke woensdagochtend van 10:30 - 12:30 uur.
Heropeningsfeest verschoven
Omdat de verbouwing nog niet volledig klaar is, gaat het geplande heropeningsfeest op zaterdag 4 oktober helaas niet door. De officiƫle opening verplaatsen we naar zaterdag 1 november. Dat is ook de start van de actie Heel Nederland Leest, dus we maken er dan een dubbel feest van!
Vic Vega voorleesvoorstelling en creatieve workshop
Gelukkig gaat de voorstelling 'Vic Vega en de kwaaie koning Kila' op zaterdag 4 oktober wel door! Ook alle andere activiteiten van de Kinderboekenweek gaan volgens planning.